TEST STANDI MEKANİĞİ
TUZEKS A.Ş. tarafından genel veya projeye özel tasarım ve imalatı yapılan bu arabalarla motor, şanzıman, powertrain vb. ünitelerin test odasına hızlı kuplaj ve dekuplajı mümkün olur. Test edilecek ünite test odası dışında bu arabaya monte edilir, araba test odasına alınarak tek hareketle hızlı mekanik, hidrolik ve elektrik bağlantı plakası ile odayla ilişkilenir. Ünitenin test odasına bağlantı süresi kısaltılmış olur.
Test edilecek motor, şanzıman fiziksel özellikleri, ölçüleri, ağırlığı, ataleti, maruz kalacağı güç ve tork değerlerine göre tasarımı, malzeme seçimi ve imalat prosedürü belirlenen bu arabalar test odasındaki karşılığı ile birlikte verilmektedir.
Genel resimlerini gördüğünüz bu arabalar üzerlerinde taşıyacağı test motor veya şanzımanı operatörün rahatlıkla yönlendirebilmesine imkan verecek şekilde tekerlekli veya akülü transpalet ile taşımaya uygun
Projeye göre istenirse mühendislik, tasarım, imalat resimleri üretme ve tüm mühendislik sorumluluğunu almak üzere teklif verilebileceği gibi imalat veya imalat dahil mühendislik gibi anahtar teslimi çözümlerimizde bulunmaktadır.
Motor veya şanzıman üzerinde bulunan akışkan, elektriksel bağlantılar, mekanik bağlantıların özelliklerine göre hızlı bağlantı plakaları seçilir ve debi, elektriksel akım ve gerilim gibi unsurlarda kayıp oluşmaması sağlanır.

Projenin özelliğine göre basınç, sıcaklık, debi ve benzeri sensörler araba üzerinde tutulabileceği gibi tesiste konuşlandırılıp hızlı bağlantı tasarımı ile hatasız ölçümler alınması sağlanabilmektedir

Yine projenin özelliğine göre bağlantı ayakları ve bazadan oluşan basit tipten tüm akışkanların hızlı bağlantısını içeren kompleks tiplere kadar her türlü araba mühendislik, tasarım ve imalatı tarafımızca yapılmaktadır.

Konusunda uzman mühendislik ve imalat kadromuz 37 yılı aşkın süredi Test Tesisleri mühendislik, tasarım ve imalatına devam etmektedir.


Komple anahtar teslim test odası planlama ve projelendirme, Temel vibrasyon izolasyonu, Test odası mekaniği, Baseplate, motor ayakları, şaft muhafazası, Motor arabası; otomatik, yarı otomatik docking, Dinamometre; montaj, işletmeye alma, komple hizmetleri, Veri toplama sistemi; projelendirme, imalat, entegrasyon, komple hizmetleri, Motor test otomasyonu; montaj, işletmeye alma, komple hizmetleri, test çevrimi, gaz kolu otomasyonu, Algılayıcılar; sıcaklık, basınç, nem, tork, devir, Motor suyu soğutma ve otomatik kontrolu, Motor yağ soğutma ve otomatik kontrolu, Yakıt soğutma ve otomatik kontrolu, Emme havası şartlandırma; sıcaklık ve nem kontrolu, Tüm motor test yan tesisleri: havalandırma, güvenlik sistemli yangın söndürme, atıkların işlenmesi

www.tuzeks.com.tr | 2013
怎么样让胸变大点,女人胸小怎么才能变大丰胸食物?在丰胸的问题上不要再盲目了,以上丰胸好方法加上简短的坚持就可以让你尽早的改善贫胸的困境丰胸产品,享受大胸女人高处的峰景,你还在犹豫什么呢丰胸方法?为了更精确的爱护好女性的乳房,在此我们为您提供丰胸专家为您一对一免费指导丰胸粉嫩公主!针对性地有效改善乳房!添加WeChat:zyy36602给你丰满健康大乳房!