TUD - TUZEKS DİNAMOMETRELERİ – TUD 150
Tuzeks markası altında imalatı yapılmakta olan ilk dinamometre serisidir. 20 ile 500kW arasında istenilen kapasitede imal edilebilmekte olup 3000Nm’ye kadar frenleme momenti üretebilmektedir. İmalat, dayanım, arge, emisyon ve benzeri tüm test tesislerinde kullanıma uygundur.

STANDART ÖZELLİKLER
.- doğrudan ve çok hassas frenleme kuvveti ölçümü,
.- yüksek hızlı akım kontrolü sayesinde hızlı reaksiyon verebilme yeteneği.
.- elektrikse sürtünmesiz yapısı dolayısıyla uzun ömürlü yapı,
.- tekrarlanabilir ölçümler alabilen stabil yapı,
.- her iki yönde çalışabilmesi,
.- düşük ataletli rotoru ile birçok test prosedürünü desteklemesi,
.- geniş çap ve yüksek açısal hız sebebiyle düşük devirlerde yüksek moment üretebilmesi.
.- Nikel kaplamalı soğutma kanalları sebebiyle düşük kireçlenme oranı,
.- uzun ömürlü rulman ve yatakları,

Derin oluklu bilyalı rulmanlara istinaden kavramalara yapılan yağ enjektesi kolay bakım yapılmasını sağlar.

Teknik Özellikler   özel uygulama
Model Max Güç (kW) Max Tork (Nm) Standart Hız (Rpm) Max. Hız (Rpm)
TUD150 150 500 8000 12000

Dinamometre soğutma düzeneği homojen soğutma sağlayarak uzun süreli testlerin aksamadan yapılmasına yardımcı olmaktadır. Soğutma suyu sıcaklık, basınç ve debi kontrolü dinamometrenin aksaksız ve sorunsuz çalışmasını sağlayan ek güvenlik tedbirleridir.


Yüksek doğruluklu akım bobinleri kullanılması sebebiyle dinamometre kontrol ünitesi tarafından set edilen devir veya tork değeri hızla yakalanıp sabit tutulabilmektedir.


Özel manyetik hesaplar kullanılarak yapılan tasarım ve kullanılan malzeme ile elektrik akımının büyük bölümü frenleme kuvvetine dönüşmekte ve kayıp enerji (ısı) seviyesi en aza indirilmektedir.


TUD seri dinamometreler her türlü EC dinamometere kontrol ünitesi ile uyumlu olmalarına karşılık TUC, TVT Sistem ve Motest yazılımına %100 uyumla parametrelendirilmiştir.


Komple anahtar teslim test odası planlama ve projelendirme, Temel vibrasyon izolasyonu, Test odası mekaniği, Baseplate, motor ayakları, şaft muhafazası, Motor arabası; otomatik, yarı otomatik docking, Dinamometre; montaj, işletmeye alma, komple hizmetleri, Veri toplama sistemi; projelendirme, imalat, entegrasyon, komple hizmetleri, Motor test otomasyonu; montaj, işletmeye alma, komple hizmetleri, test çevrimi, gaz kolu otomasyonu, Algılayıcılar; sıcaklık, basınç, nem, tork, devir, Motor suyu soğutma ve otomatik kontrolu, Motor yağ soğutma ve otomatik kontrolu, Yakıt soğutma ve otomatik kontrolu, Emme havası şartlandırma; sıcaklık ve nem kontrolu, Tüm motor test yan tesisleri: havalandırma, güvenlik sistemli yangın söndürme, atıkların işlenmesi

www.tuzeks.com.tr | 2013
怎么样让胸变大点,女人胸小怎么才能变大丰胸食物?在丰胸的问题上不要再盲目了,以上丰胸好方法加上简短的坚持就可以让你尽早的改善贫胸的困境丰胸产品,享受大胸女人高处的峰景,你还在犹豫什么呢丰胸方法?为了更精确的爱护好女性的乳房,在此我们为您提供丰胸专家为您一对一免费指导丰胸粉嫩公主!针对性地有效改善乳房!添加WeChat:zyy36602给你丰满健康大乳房!